مشاوره و سفارش

انواع بافت ویرادو

همان طور که می دانید و در مراکز خرید و فروش بافت های مردانه مشاهده نموده اید، این بافت ها در انواع و اقسام مدلها با بافت های ریز و درشت و در رنگبندی های متفاوت بافته می شوند که هر یک از آنها با توجه به سلیقه های شخصی افراد جامعه انتخاب و خریداری می گردند و برای در امان ماندن از سرمای زمستان مورد مصرف قرار می گیرند.

78b1bcc6cff8f8596d191509aa26a02b.jpg
e916d96ad2a5b8c73ce89191de65be8b.jpg

انواع بافت حلقه ای

اگر چند عدد از بافت حلقه مردانه را تهیه فرمایید، بی شک مبلغ نهایی محاسبه شده برای شما خیلی مناسب تر از نرخ عادی بازار می باشد و همچنین شما در این حالت خرید می توانید چند مدل از بافت حلقه مردانه را در دسترس خود داشته باشید و علاوه بر بهره مند شدن از صرفه اقتصادی، از خرید خود نیز رضایت بیشتری خواهید داشت.

انواع بافت حصیری

بافت حصیری مردانه از زیباترین بافت های موجود در بازار می باشد که در طرح ها و رنگ های متنوع تولید و روانه بازار می گردند. به همین جهت بسیار مورد توجه آقایان خوش پوش قرار گرفته اند. فروشنده این بافت ها با استفاده از روش سنتی و اینترنتی به توزیع این محصولات می پردازد که در شیوه اینترنتی بافت حصیری مردانه با قیمت ارزان تری به فروش می رسد.

63571fbc0921d1f440ce86eee5649531.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
بافت جلیقه مردانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بافت حصیری مردانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بافت حلقه مردانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بافت خزدار مردانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بافت زمستانه مردانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بافت ژیله مردانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
بافت مردانه ایرانیسفارشیموجودتماس بگیرید
بافت مردانه پاییزیسفارشیموجودتماس بگیرید
بافت پشمی مردانهسفارشیموجودتماس بگیرید
بافت چهار دکمهسفارشیموجودتماس بگیرید
بافت ترکیه ایسفارشیموجودتماس بگیرید
بافت چریکیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی ایران پوشینه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع بافت های مردانه در مدل های مختلف و همچنین انواع شلوار های مردانه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه ویرادو

محمد قاسم طلوعی

Call Now Buttonتماس بگیرید