یخچال صنعتی تهران ممتاز در روسیه به عنوان بهترین کالای وادراتی انتخاب شد

یخچال‌ها یا فریزرهای دستشویی شبیه به کمدهای بزرگ یا اتاق سرد است و به عنوان سردخانه اصلی رستوران‌ها/آشپزخانه‌های تجاری برای نگهداری غذا، مواد و نوشیدنی‌ها/نوشیدنی‌ها به صورت سرد و سرد استفاده می‌شوند.

یخچال صنعتی تهران ممتاز مانند یک انبار برای نگهداری آبمیوه، الکل، فله یا اقلام جعبه شده است.

هنگامی که قصد راه اندازی یک رستوران را دارید، این یک گزینه بهینه برای تبرید تجاری است، همچنین می توانید از اپراتور بخواهید که عملیات قفسه بندی تجاری را برای افزایش راندمان این نوع تبرید ساکن راه اندازی کند.

این یخچال دارای سطح نمایشگر یا درهای شیشه ای خمیده است که به طور کامل روی اقلام را نمی پوشاند و مصرف کنندگان را بر خلاف یخچال های روی صفحه نمایش به راحتی می توانند از مواد غذایی به انتخاب خود استفاده کنند.

زیر پیشخوان چیلر / فریزر، این واحد تبرید مانند یخچال دستی است، تنها تفاوتی که به عنوان USP این سیستم تبرید عمل می کند این است که بسیار کوتاه تر از شرکت های فعال است و می تواند در فضای کوچکتر جا شود.

این یک واحد جمع و جور و قابل حمل است که برای یک آشپزخانه تجاری مناسب است.

اگر آشپزخانه تجاری شما به تیم کوچکی نیاز دارد تا محصولات کمی را ذخیره کند که بتوان از آنها بر اساس نیاز استفاده کرد، این یک گزینه عالی است.

زیر پیشخوان، یخچال برای افرادی که آشپزخانه ابری یا پیشخوان کوچک مواد غذایی دارند، مناسب است.

بار یخچال / پشت نوار، یک بخش کامل از یخچال های بار وجود دارد که شامل انواع یخچال های پشتی، چیلرهای بشقاب، خنک کننده های بشکه ای و غیره است، در رویکرد خود ساده شده است.

کابینت های شیرینی پزی عمدتاً دارای روکش چوبی معمولی یا فولاد ضد زنگ خمیده با شیشه هستند.

قسمت جلویی آن با شیشه پوشانده شده است تا مشتریان بتوانند تمام شیرینی های نانوایی را مشاهده کنند و آنها را قادر به انتخاب می کند.

این قفسه های شیرینی پزی طراوت و طراوت اقلام را در حین نمایش حفظ می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.