کلی فروشی شلوار لی مردانه شیک

فروش کلی شلوار لی مردانه شیک در کشور صورت می گیرد. فروش شلوار جین مردانه با کیفیت عالی و تنوع بسیار زیاد با قیمت فوق العاده مناسب توسط فروشندگان ماهر داخلی انجام می شود. تمامی اجناس دارای استاندارد های جهانی بوده و جنس بی نظیری دارند. در حقیقت فروش آنها به صورت کلی انجام می شود.

کلی فروشی شلوار لی مردانه شیک

طرح های شیک شلوار لی مردانه

طرح های شیک شلوار لی مردانه شلوار یکی از البسه ها و یا پوشاکی است که انتخاب آن کار نسبتا دشواری به ویژه برای آقایان می باشد. شلوار ها انواع مختلفی دارند که می توان به جنس آنها مانند شلوار پارچه ای، شلوار کتان، شلوار مخمل، شلوار لی یا شلوار جین، شلوار لی راسته، شلوار جین جذب، شلوار اسلش و … اشاره کرد. هر کدام از شلوار های نامبرده ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند که انتخاب آن ها به سلیقه افراد و همچنین موارد مصرف آنها بستگی دارد.
در بین شلوار های نامبرده، شلوار لی مردانه شیک بیشترین محبوبیت و همچنین استفاده را از طرف آقایان دارد. طرح ها و مدل های متنوعی برای این نوع شلوار ها وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. شلوار های جین راسته یکی از طرح ها و یا مدل های شیک می باشد. در این نوع از شلوار ها از بالا تا پایین شلوار در حقیقت دم پا آنها کاملا یک دست و یک اندازه می باشد و جایی از آن تنگ تر از قسمت های دیگر نیست.
 2. از دیگر طرح های شیک این نوع شلوار می توان به شلوار های اسلش اشاره کرد. این نوع از شلوار ها از قسمت ران تنگ می شوند، در صورتی که بالای آن ها کاملا آزاد و راحت می باشد. برخی از آن ها دارای دم پا کش می باشند یا این که دارای پارچه های کش بافت می باشند.
 3. بعضی از آنها دارای پارگی های مختلف و متنوع هستند، این پارگی ها دارای اندازه های مختلف می باشد که در قسمت های مختلف شلوار به ویژه روی ران پا و زانو ها قرار می گیرند.
 4. فاق کوتاه یا فاق بلند از دیگر طرح های این نوع شلوار ها می باشد که انتخاب بلند بودن فاق یا کوتاه بودن آن به سلیقه افراد و همچنین اندام آنها بستگی دارد.

قیمت پخش شلوار لی مردانه شیک

قیمت پخش شلوار لی مردانه شیک قیمت پخش شلوار مردانه به ویژه شلوار جین نسبت به سال های قبل افزایش یافته است که یکی از دلایل مهم آن افزایش قیمت مواد اولیه مصرفی در تهیه و تولید آن ها می باشد. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی پخش شلوار ها موثر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع پارچه مصرفی در تهیه و تولید آنها
 2. مدل شلوار
 3. جنس آن
 4. اندازه شلوار
 5. تعداد شلوار خریداری شده
 6. نوع خرید
 7. محل خرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.