چسب بتن پارسیان مفید برای گیر انداختن موش های مزاحم منازل

چسب های نصب پلی اورتان عموماً از طریق رطوبت، چه از بستر یا از هوای محیط، به هم متصل می شوند، اما گیرش (برای اجسام سنگین) و فشار دادن ضروری است.

چسب PU به سرعت پخته می شود، به سختی می چسبد اما چسب بتن پارسیان بسیار محکم، می تواند در داخل و خارج از منزل استفاده شود (پایداری UV کم) و مقاومت خوبی در برابر آب دارد.

نوار پارچه‌ای بتنی برای آب‌بندی قالب‌های بتن و تثبیت ورق‌ها، به عنوان مثال در هنگام تمیز کردن فشار بالا و گچ‌کاری، مناسب‌تر است.

این نوار چسب منعطف، قوی، مقاوم در برابر پارگی و ضد آب، نه تنها به شدت به بتن، بلکه به سنگ، بنایی و سایر سطوح متخلخل نیز می‌چسبد. به عنوان مثال، نوار پارچه ای بتنی 3M 399، به ویژه برای کاربردهای بیرونی مناسب است.

به خصوص اگر سطح کف به شدت صاف شده باشد، کف های بتنی اغلب بسیار متراکم تر و کمتر از کف های معمولی جذب می شوند. این امر باعث چسبندگی کمتر پرایمرها و چسب ها می شود. علاوه بر این، بتن اغلب حاوی طیفی از مواد افزودنی است که می تواند روی سطح ایجاد شود.

قبل از استفاده از چسب، لایه رویی را با شات بلاست یا فرز بردارید و سپس جاروبرقی بکشید.بررسی کنید که سطح دارای مقاومت، یکنواختی، چسبندگی و ترک و ناخالصی کافی باشد.

پرایمرهای رزین اپوکسی را بمالید سپس سنباده بزنید. در صورت وجود رطوبت باقیمانده در بتن با محتوای آب تا پنج درصد، توصیه می شود قبل از چندین بار از پرایمر اپوکسی بازدارنده بخار از قبل استفاده شود.

از آنجایی که محتوای آب چسب می تواند توسط چوب جذب شود و باعث تورم شود، ترجیحاً از چسب های رزین راکتیو بدون آب استفاده شود که در اثر واکنش شیمیایی گیر می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.