پخش مستقیم شلوار لی لاکچری مردانه

پخش شلوار لی لاکچری مردانه به صورت گسترده و در تمام کشور صورت می گیرد. همان طور که مستحضر هستید خرید و فروش این محصولات به صورت عمده هم برای خریداران ارزانتر و هم برای فروشنده میزان سودآوری بالاتری خواهد داشت. 

پخش مستقیم شلوار لی لاکچری مردانه

انواع شلوار لی لاکچری مردانه مد روز

انواع شلوار لی لاکچری مردانه مد روز

شلوار لی یا همان شلوار جین یوی از انواع شلوارهایی است که دارای طرفدارن زیادی می باشد. مشخصه اصلی این شلوار در ابتدا رنگ آبی آم بوده که دارای میزان مقاومت بالایی نیز بود. اما امروزه این شلوار در طرح ها و رنگهای متنوعی تولید می شود. پارچه ها به طور معمول در پاییز و زمستان مورد استفاده بیشتری هستند. البته این شلوارها دارای طرفداران زیادی بوده که آنها را در تمام فصل ها مورد استفاده قرار می دهند. 

به صورت کلی می توان گفت نام شلوار جین که به لی مشهور شده است از شهری در جنوب ایتالیا گرفته شده است.

با توجه به ضخامت بالای این پارچه برای شلوار، سوئیشرت بچه گانه و مردانه مناسب تر است و همچنین برای تهیه لباس های گرم بیشتر مورد استفاده می باشد. این شلوارها نیز دارای رنگهای مختلفی هستند. الیته همواره بسیاری از افراد این شلوارها را با رنگ آبی می شناسند، اما باید گفت این شلوارها در انواع رنگ تولید و به بازار عرضه می شوند.

در حال حاضر انواع مدل از شلوارهای لی یا جین به بازار عرضه می شود که در این جا به صورت مختصر به برخی از آنها اشاره می شود.

  • شلوار لی بوت کات؛ این مدل که دارای دمپای گشادی می باشد در میان بسیاری از افراد خوش استایل محبوب می باشد. این مدل برای خانم های که دارای بدن توپری هستند بسیار مناسب می باشد.
  • شلوار جین قد 90؛ همان طور که از نام آن مشخص است این شلوار کوتاه بوده و تا بالای مچ پا می رسد.
  • شلوار لی پاکتی؛ این شلوار نیز دارای دمپای تنگ و در برخی موارد نیز گشاد بوده که به صورت پاکت می باشد.
  • شلوار لی پیش بندی؛ این محصول نیز یکی از پرطرفدارترین انواع شلوارها بوده که دارای دو بند بوده که مانند رکابی پوشیده می شود.
  • شلوار لی فاق بلند و کوتاه؛ این محصول نیز با توجه به فاق آنها مشخص می شود.

بازار خرید شلوار لی لاکچری مردانه

بازار خرید شلوار لی لاکچری مردانه

شلوار جین یکی از جوان پسند ترین انواع لباس ها بوده که دارای طرفداران زیادی است. به طور کلی خرید شلوار لاکچری لی به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق همین سایت امکان پذیر است. این موضوع نیز سبب شده تا قیمت نهایی آن تا حد زیادی کاهش یابد. 

همچنین خرید به صورت عمده نیز همواره ارزانتر از خرید این محصولات به صورت جزئی می باشد. به بیان دیگر فروش عمده می تواند از میزان هزینه های نگهداری برای توزیع کننده را کاهش و بازگشت پولش را تسریع کند که این مورد سودآوری را برای او به همراه دارد. برای خریدار نیز خرید عمده و مستقیم می تواند با حذف دلالان قیمت آن را بسیار کاهش دهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.