پخش شلوار لی مردانه خاکستری آمریکایی اصل

شلوار لی مردانه خاکستری یکی از انواع شلوارهای لی موجود در بازار است که می توان آن را با هر رنگ لباسی ست کرد و استفاده نمود. ست شلوار خاکستری با لباس های آبی، صورتی، مشکی و ..‌. ترکیبی بسیار جذاب و بی نظیر است. رنگ جذاب و در عین حال سنگین این شلوار باعث شده است نظر مشتریان زیادی به آن جلب شود. این محصول به دلیل رنگ نسبتا تیره ای که دارد، زود کثیف نمی شود و نیازی به شست و شوی مداوم پیدا نمی کند. 

پخش شلوار لی مردانه خاکستری آمریکایی اصل

ویژگی های شلوار لی مردانه خاکستری اصل

ویژگی های شلوار لی مردانه خاکستری اصل شلوار لی مردانه اصل و با کیفیت دارای ویژگی های زیر است: 

  • مقاومت در برابر شست و شو: در هنگام شست و شوی این شلوارها رنگ آنها تغییری پیدا نمی کند و شلوار خراب و یا پاره نمی شود، بافت شلوار منسجم باقی می ماند و رنگ شلوار بور و یا کدر نمی شود. 
  • زانو نینداختن: برخی از شلوارها را وقتی برای مدتی طولانی به پا می کنید و در هنگام نشست و برخاست در قسمت سر زانو شکل زانو را به خود می گیرند و دیگر به حالت اولیه خود باز نمی گردند، اما شلوار خاکستری اصل به هیچ عنوان زانو نمی اندازد. 
  • مقاومت در برابر حرارت: شلوار خاکستری را زمانی که اتو می کنید خراب و گشاد نمی شود، برخی از شلوارها هنگام اتو شدن گشاد می شوند و با حتی در دماهای پایین اتو دچار سوختگی می شوند اما شلوار خاکستری اصل را می توانید با خیال راحت اتو کنید‌. 
  • آب نرفتن: شلوار اصل را وقتی می شویید برای شما کوچک نمی شود، این در حالی است که برخی از شلوارهای بی کیفیت در هنگام شستن از قد و یا از کمر برای افراد کوچک می شوند. 
  • مارک شلوار: این شلوار دارای مارک است، در هنگام خرید شلوار به مارک آن که نشان دهنده کیفیت بالای شلوار است دقت نمایید تا از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نمایید. 

نمایندگی شلوار لی مردانه خاکستری آمریکایی

نمایندگی شلوار لی مردانه خاکستری آمریکایی نمایندگی شلوار لی مردانه انواع شلوار لی خاکستری را با طرح و مدلی که شما دوست دارید در اختیار شما قرار می دهد. در نمایندگی این شلوارها می توانید تمام سایزها را پیدا کنید و برای افرادی که اضافه وزن دارند نیز شلوار پیدا می شود. 

نمایندگی شلوار لی خاکستری، هم نوع شلوار لی راسته و هم انواع شلوار لی لول یا به اصطلاح لول تفنگی را به فروش می رساند. شلوار لول بیشتر مورد پسند جوانان و شلوار راسته بیشتر مورد پسند میانسالان است و به همین دلیل می توان گفت در نمایندگی می توانید مطابق سن و سلیقه خود خرید نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.