نرخ روز تی شرت مردانه جدید تک رنگ

تی شرت مردانه جدید تک رنگ محصولی است که جدیدا طرفدارای زیادی پیدا کرده است و از این تقاضا و مصرف این محصول در بازار پوشاک بالا می باشد. این تی شرت ها از جنس نخ بسیار خوبی تولید می شوند و قیمت آن ها فقط کمی نسبت به جنس های دیگر گران تر است. رنگ این محصولات بر روی قیمت آن ها تاثیر گذار نمی باشد. ما در مجموعه خود از ابتدا سعی کردیم که محصول را با قیمتی بسیار مناسب عرضه دهیم اما با گران تر شدن نخ و پارچه مرغوب مجبور به افزایش قیمت محصولات شدیم.  

نرخ روز تی شرت مردانه جدید تک رنگ

طرح شیک تی شرت مردانه جدید

طرح شیک تی شرت مردانه جدید تی شرت های مردانه جدید امروزه تنوع بسیار بالایی در زنگ و طرح دارند و علت این موضوع آن است که قشر جوان جامعه با دسترسی به اینترنت و فضای مجازی بسیار با مد روز آشنا می باشد و به همین جهت تولید کنندگان باید سعی کنند که مطابق با مد روز پیش بروند تا بتوانند پاسخگوی سلایق مختلف در جامعه باشند. 

یکی از بهترین تی شرت های مردانه که طرفداران زیادی نیز دارد تی شرت های ساده ی تک رنگ می باشد. این تی شرت ها کاملا ساده هستند و تنها ممکن است روی سینه سمت چپ چاپ بسیار کوچک و ساده ای داشته باشند. تک رنگ بودن و یک دست بودن رنگ این تی شرت ها باعث شده است که بسیار کاربردی باشند. معمولا از این تی شرت ها برای زیر پیراهن های طرح دار نیز استفاده می شود. 

مدل های دیگر که اکثرا تک پوش هستند، تی شرت هایی می باشند که چاپ های بزرگ و یا شلوغی دارند و حتی ممکن است که خود پارچه آن ها طرح داشته باشد. برای تولید این دسته از محصولات ابتدا تی شرت نخی ساده را تولید می نمایند و بعد از آن طرح های مورد نظر را روی تی شرت چاپ می کنند. این محصول هم طرفداران زیادی دارد. 

تولیدی بهترین تی شرت مردانه نخی جدید

تولیدی بهترین تی شرت مردانه نخی جدید ما در تولیدی خود مطابق با مد روز پیش می رویم و تولید تی شرت در مجموعه ما مطابق با مد روز و سلایق مختلف موجود در جامعه می باشد و همین موضوع باعث شده است که اجناس ما طرفداران زیادی داشته باشند و همیشه به فروش برسند. 

قیمت محصولات ما بسیار مناسب می باشد اما باید در نظر داشته باشید که ما در تولید محصولات خود از بهترین نخ و پارچه استفاده می کنیم و با گران تر شدن این مواد ولیه و بالا رفتن هزینه های جاری برای آن که کیفیت اجناس را پایین نیاوریم قیمت آن ها را کمی افزایش دادیم. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.