نرخ روز تیشرت مردانه یقه دار

نرخ تیشرت مردانه یقه دار به صورت روزانه در حال تغییر است، بنابراین نرخ روز این نوع البسه ثابت نیست. قیمت تیشرت های مردانه یقه دار نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که یکی از دلایل اصلی آن افزایش قیمت مواد اولیه مصرفی در دوخت آن می باشد. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی آن موثر است که می توان به نوع دوخت آن، کیفیت نهایی تیشرت، نوع پارچه آن و … اشاره کرد.

نرخ روز تیشرت مردانه یقه دار

کیفیت انواع تیشرت مردانه یقه دار

کیفیت انواع تیشرت مردانه یقه دار تیشرت یکی از پوشاک یا البسه ای می باشد بسیار از آن استفاده می شود. تیشرت ها در دو نوع مردانه و زنانه طراحی و تولید می شوند. بعضی از تیشرت ها دارای یقه بوده و عده ای دیگر بدون یقه می باشند و عموما به یقه گرد معروف هستند. در بین تیشرت مردانه یقه دار و تیشرت مردانه بدون یقه، تیشرت های یقه دار از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند. تیشرت یقه دار با تنوع بسیار زیاد طراحی و تولید می شود. از تنوع آنها می توان به تنوع رنگ تیشرت ها، تنوع در نوع پارچه مصرفی در تهیه و دوخت تیشرت، تنوع در مدل آن و …. اشاره کرد که هر کدام کیفیت های مختلفی دارند.
عوامل مختلفی در قیمت نهایی تیشرت های یقه دار مردانه موثر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  نوع پارچه مصرف شده برای دوخت و تهیه تیشرت مورد نظر
  2. نوع دوخت تیشرت
  3. نوع دوخت تیشرت
  4. نوع دکمه های به کار رفته در آن و همچنین نوع دوخت دکمه ها
  5.  قابلیت کش آمدن یا عدم کش آمدن پارچه انتخابی
  6. رعایت استاندارد های لازم در دوخت آن
  7. نوع یقه و همچنین نوع دوخت یقه

تیشرت ها عموما در فصول گرم سال مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین اغلب پارچه انتخابی نازک بوده و در حقیقت دارای جنس خنکی می باشد. اما امروزه علاوه بر پارچه های نخی و خنک از پارچه های مختلفی برای تهیه تیشرت های مردانه مانند پارچه های کتان، پارچه های مخمل، پارچه های طرح دار، پارچه های ساده و … استفاده می شود.

خرید انواع تیشرت مردانه یقه دار

خرید انواع تیشرت مردانه یقه دار امکان خرید تیشرت های مردانه یقه دار با کیفیت عالی در کشور امکان پذیر است. خرید انواع تیشرت های نامبرده با کیفیت عالی و مرغوب به صورت های مختلف صورت می گیرد که می توان به  خرید تیشرت ها به صورت عمده، خرده و … اشاره کرد. ناگفته نماند که هر کدام از آنها مزایا و ویژگی هایی دارند.
بازار تیشرت های یقه دار نسبت به انواع تیشرت های دیگر  مردانه بسیار خوب است، همچنین به دلیل تقاضا زیاد فروشگاه ها، مراکز خرید و … نسبت به خرید و فروش این نوع تیشرت، بازار خرید و فروش آن بسیار خوبی دارد.
افرادی که قصد خرید تیشرت های یقه دار با کیفیت را دارند می توانند به صورت غیر حضوری اقدام کنند و سفارشات خود را ثبت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.