مرکز فروش پیراهن مردانه طرح دار

مرکز فروش پیراهن مردانه طرح دار را با قیمت مناسب به مشتری عرضه می کند. پیراهن های طرح دار مدل های مختلفی دارند و شما می توانید بر اساس سلیقه خود، بهترین انتخاب را انجام دهید. فروش انواع پیراهن مردانه به صورت اینترنتی در سال های اخیر رونق گرفته و مرکز فروش با عرضه غیرحضوری توانسته است علاوه بر فروش بیشتر، رضایت بالاتری از مشتریان را در سراسر کشور به دست آورد.
مرکز فروش پیراهن مردانه طرح دار

ویژگی انواع پیراهن مردانه طرح دار

ویژگی انواع پیراهن مردانه طرح دار همانطور که می دانید پیراهن های طرح دار مردانه مدل های مختلفی دارند. این نوع پیراهن ها در انواع آستین کوتاه، آستین بلند تولید و به بازار برای فروش عرضه می شوند. یکی از ویژگی های این نوع پیراهن ها علاوه بر جنس خوب، جذابیت ظاهری که به فرد می دهد. آقایان شیک پوش همیشه به دنبال پیراهن هایی هستند که علاوه بر آنکه به آنها ظاهر رسمی می دهد، کیفیت خوب و طرح جذابی هم داشته باشد.
رنگ و جنس این نوع پیراهن ها هم با یکدیگر تفاوت دارد. امروزه انواع پیراهن های چهار خانه، راه راه و… بیشتر مورد توجه هستند. پیراهن های مردانه طرح دار بر  روی سینه سمت چپ خود جیب دارند. بهترین نوع این پیراهن ها از جنس پنبه، کتان و لاکرا هستند. رنگبندی های این نوع پیراهن ها هم متنوع است.
رنگ این پیراهن ها با توجه به هر فصل تغییر می کند. معمولا از رنگ های روشن و طرح های چهار خانه بیشتر در فصل تابستان و از رنگ های تیره تر بیشتر در فصل سرد سال استفاده می شود. چرا که رنگ های تیره می توانند گرمای بیشتری را جذب کنند و بدن را بهتر و بیشتر گرم نگه دارند.

صادرات عمده پیراهن مردانه طرح دار

صادرات عمده پیراهن مردانه طرح دار صادرات عمده پیراهن مردانه طرح دار در سال های اخیر روند رو به رشدی را طی نموده است. ایران به عنوان یکی از کشورهای مطرح در زمینه تولید انواع البسه مردانه به خصوص پیراهن در جهان شناخته می شود. جنس خوب پارچه ها و تمیزی دوخت سبب شده علاوه بر مشتریان داخلی، خریداران خارجی نیز تمایل زیادی به خرید از خود نشان دهند. در حال حاضر صادرات پیراهن به کشورهای مختلف جهان مانند ترکیه، عراق، و کشورهای حوزه خلیج فارس انجام می شود.
تولید پیراهن در ایران تنوع بالایی دارد. انواع مدل های طرح دار با رنگ بندی های متنوع سبب جلب نظر خریداران گردیده است. در حوزه صادرات عمده نیز تنوع محصولات از یک سو و قیمت مناسب از سوی دیگر رغبت خریداران خارجی را به دنبال داشته است. حضور در نمایشگاه های بین المللی برای معرفی تولیدات ایرانی و همچنین آشنایی تجار ایرانی با قوانین صادراتی کشورهای مقصد از دیگر عوامل مهم در زمینه افزایش صادرات می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.