مرکز عرضه پیراهن مردانه طرح دار

مرکز عرضه پیراهن مردانه طرح دار را در رنگبندی های متنوع جهت فروش عرضه می کند. در سال های اخیر فروش اینترنتی سبب رونق یافتن خریدهای آنلاین شده و امروزه بسیاری از آقایان پیراهن های طرح دار مورد علاقه خود را به صورت غیرحضوری سفارش می دهند. در سایت ما تنوع بالایی از انواع پیراهن مردانه با طرح های زیبا موجود است که شما می توانید به سلیقه خود آنها را انتخاب و سفارش دهید.

مرکز عرضه پیراهن مردانه طرح دار

ویژگی انواع پیراهن مردانه طرح دار

ویژگی انواع پیراهن مردانه طرح دار

امروز تنوع بالایی از انواع پیراهن های مردانه را در بازار شاهد هستیم. در میان مدل های مختلف اما پیراهن های طرح دار از محبوبیت و جذابیت بیشتری نسبت به دیگر انواع مشابه برخوردارند. از ویژگی های پیراهن های طرح دار می توان به کیفیت خوب آنها اشاره نمود. این نوع پیراهن ها معمولا از پنبه خالص هستند و علاوه بر سبکی، شیک و حالت رسمی دارند. یعنی می توان به راحتی آنها را در جلسات رسمی به تن کرد.

طرح این پیراهن ها می توان ساده یا رنگی باشد. انواع چهار خانه ریز و درشت، راه راه و ترکیبی از جمله پرفروش ترین انواع این مدل ها به شمار می روند. یک ویژگی مهم دیگر این نوع پیراهن ها این است که به زمان خاصی تعلق ندارند. یعنی می توان آنها را در همه فصول و مناسبت ها به تن داشت. انتخاب طرح کاملا سلیقه ای و به نظر شخصی هر فرد باز می گردد.

تنوع بالای طرح ها انتخاب را آسان می کند. می توان با توجه به فصول مختلف، طرح های متناسب با آن را انتخاب نمود. برخی از افراد از طرح های پاییزی در فصول سرد استقبال زیادی می کنند. مدل این پیراهن ها با محیط تناسب بیشتری دارد و به همین دلیل محبوبیت زیادی دارند. اگر قصد خرید دارید می توانید برای انتخاب پیراهن طرح دار متناسب با استایل تان با فروشنده هم مشورت کنید.

قیمت روز پیراهن مردانه طرح دار

قیمت روز پیراهن مردانه طرح دار

قیمت روز پیراهن مردانه طرح دار به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین و مهمترین عامل به جنس و کیفیت پارچه مورد استفاده در دوخت پیراهن برمی گردد. معمولا پارچه هایی که پنبه ای بوده و برای دوخت استفاده شده از انواع پارچه های نخی یا پلاستیکی گرانتر هستند. از سوی دیگر قیمت پیراهن ارتباط مستقیم با نحوه عرضه آن نیز دارد. در فروش عمده، عرضه مستقیم انجام می شود. یعنی تولید کننده محصول را بدون واسطه به بازار عرضه می کند.

این شیوه فروش سبب می شود دلال نقشی در بالا بردن قیمت ها نداشته و پیراهن با قیمت منصفانه تری به دست مصرف کننده نهایی برسد. جعبه دار بودن یا نبودن پیراهن، برند تولید کننده و وارداتی بودن از دیگر عواملی هستند که بر روی قیمت ها تاثیر فراوانی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.