مرکز خرید پیراهن مردانه یقه دار

مرکز خرید معتبری در سطح‌ کشور وجود دارد که انواع پیراهن مردانه یقه دار را به فروش می رساند. مرکز خرید نامبرده پیراهن های یقه دار مردانه با کیفیت عالی را با قیمت فوق العاده مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. پیراهن های موجود در این مرکز خرید از تنوع بالایی برخوردار هستند که انتخاب پیراهن با هر سلیقه ای امکان پذیر می باشد.

مرکز خرید پیراهن مردانه یقه دار

کیفیت انواع پیراهن مردانه یقه دار

کیفیت انواع پیراهن مردانه یقه دار پیراهن ها یکی از پوشاکی هستند که انتخاب آنها نسبتا دشوار می باشد. پیراهن ها در دو نوع مردانه و زنانه طراحی و تولید می شوند. همچنین انواع مختلفی دارند و با استفاده از پارچه های مختلف و متنوع تولید می شوند که ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند. از انواع پیراهن های مردانه می توان به پیراهن کتان، پیراهن نخی، پیراهن ساده، پیراهن چهارخانه، پیراهن کلاسیک، پیراهن اسپرت، پیراهن اندامی ، پیراهن مخمل، پیراهن جین و … اشاره کرد، هر کدام از پیراهن های مردانه نامبرده ویژگی های مختلفی داشته و موارد مصرف گوناگونی دارند. به عنوان مثال پیراهن های جین و چهارخانه را عموما باید با شلوار های جین یا کتان استفاده کرد، اما پیراهن های ساده و‌ کتان برای مجالس و مکان های رسمی به همراه کت و شلوار استفاده می شود.

کیفیت انواع پیراهن های مردانه یقه دار با هم متفاوت می باشند اما عوامل مختلفی در کیفیت آنها موثر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. نوع پارچه مصرفی برای دوخت و تهیه پیراهن، پارچه های نخی به دلیل تار و پود ظریف تری نسبت به پارچه های دیگر دارند، عمر کوتاه تری خواهند داشت.
  2. کیفیت پارچه انتخابی از عوامل موثر در کیفیت نهایی پیراهن های یقه دار می باشد. پارچه انتخابی باید در برابر شست و شو مقاوم باشد و تغییر ندهد، همچنین به تار و‌ پود آن صدمه وارد نشود.
  3. مدل لباس دوخته شده
  4. رعایت استاندارد های جهانی در نوع پارچه، سایز و اندازه آن
  5. از دیگر عوامل موثر در کیفیت پیراهن می توان به کیفیت دوخت و‌همچنین کیفیت دکمه ها، یقه، مادگی ها و … اشاره کرد.

البته ناگفته نماند برای افزایش طول عمر مفید پیراهن ها، بهتر است هنگام شست و شو آنها را برعکس کرده و سپس برای شست و شو اقدام کرد. همچنین برای درجه حرارت آب مصرفی بهتر است به برچسب موجود در پیراهن نگاه کرد و آن را مورد بررسی قرار داد.

تولید کنندگان پیراهن مردانه یقه دار

تولید کنندگان پیراهن مردانه یقه دار تولید کنندگان ماهر و همچنین معتبری وجود دارند که پیراهن های مردانه یقه دار را تولید می کنند. تولید کنندگان نامبرده با استفاده از پارچه های مرغوب و‌ همچنین  درجه یک به تولید پیراهن مردانه می پردازند. تمامی پیراهن های تولید شده دارای استاندارد های جهانی بوده و همچنین دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی آنها مانند نوع پارچه، سایز پیراهن، نوع دوخت آن و …. موثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.