مرکز انواع پیراهن مردانه ساده

مرکز انواع پیراهن مردانه ساده در شهر تهران و کل ایران دایر است و به صورت حضوری و یا اینترنتی به مشتریان خدمات ارائه می دهد. پیراهن های مردانه ساده دارای جنس نخی می باشند و دارای رنگ های سفید و آبی می باشند. پیراهن های مردانه به دو نوع رسمی و غیر رسمی تقسیم می شوند که نمونه های معمولی داخل خانه استفاده می شود و قیمت پایین تری هم دارد. 

مرکز انواع پیراهن مردانه ساده

اطلاعاتی درباره پیراهن مردانه ساده

اطلاعاتی درباره پیراهن مردانه ساده پیراهن مردانه ساده اغلب در جنس نخی و یا نخ و پلاستیک می باشد و  در رنگ های سفید و آبی می باشند. طرح های به خصوصی بر روی این محصولات پیاده سازی نشده است و در حدود یک عدد دکمه بالای آرنج و یا یک دکمه زیر جیب قرار داده شده است. پیراهن مردانه در دو نوع بلند و کوتاه تولید می شوند که نمونه های بلند با شلوهای نخی و یا کتانی و نمونه های کوتاه با شلوارهای جین پوشیده می شوند. 

پیراهن های مردانه ساده برای فعالیت در داخل خانه و یا سر کار تهیه می شوند. قیمت این محصولات در مقایسه با نمونه های رسمی ارزان تر است. این محصولات کیفیت نمونه های برند دار را ندارند و به خاطر کیفیت پایین در اثر شست و شو و همچنین با گذر زمان رنگ و کیفیت ظاهری خود را از دست می دهند.  

تولید کنندگان می کوشند که با استفاده از الیاف درجه یک و همچنین دستگاه های مدرن و پیشرفته اقدام به تولید این محصولات کنند. این تولید کنندگان محصولات تولیدی خود را در بسته بندی های پلاستیکی به بازار عرضه می کنند. پیراهن ساده به خاطر کیفیت بالا و قیمت پایین مشتریان زیادی دارد. 

قیمت انواع پیراهن مردانه ساده سه دکمه

قیمت انواع پیراهن مردانه ساده سه دکمه قیمت انواع پیراهن مردانه ساده سه دکمه نسبت به نمونه های معمولی گران تر است و همچنین رنگ بندی های این محصولات هم متنوع است که می تواند برای جذب هر سلیقه ی ای مفید باشد. پیراهن های ساده سه دکمه برای جوانان و نوجوانان و برای تیپ های اسپرت استفاده می شوند. این پیراهن ها را می تواند با شلوار لی و یا جین و همچنین کتان پوشید. برای اطلاع از قیمت پیراهن سه دکمه می توانید به این سایت مراجعه کنید. 

ما در این سایت انواع پیراهن های مردانه را قرار داده ایم و مشتریان می توانند با شماره تلفن هایی که در پایین این سایت قرار دارند با کارشناسان و مشاوران تماس بگیریند و سوالات خود را بپرسند. هر چه کیفیت این محصولات بهتر باشند قیمت آن هم بیشتر می باشند.  کیفیت برتر محصولات ایرانی باعث شده است که در بیرون از مرزها هم مشتریان زیادی برای خرید جذب شوند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.