مرجع پخش شلوار جین مردانه شیراز

مرجع پخش شلوار جین مردانه شیراز با خرید محصول به صورت مستقیم از تولید کنندگان پوشاک مردانه تلاش می کند با قیمت مناسبی آن را در اختیار مشتریان بگذارد.

شلوار جین مردانه یکی از استیل های رسمی و نیمه رسمی آقایان محسوب می شود و شما می توانید به راحتی آن را با کفش و پیراهن خود ست نمایید.

مرجع پخش شلوار جین مردانه شیراز

بررسی کیفیت شلوار جین مردانه شیراز

بررسی کیفیت شلوار جین مردانه شیراز

بررسی کیفیت شلوار جین مردانه شیراز نشان می دهد که از بهترین پارچه های جین دوخته شده است علاوه بر این دوخت عالی و ظریفی دارد که باعث می شود در هنگام پوشیدن درز های آن پاره نشوند.

آقایان با توجه به اندام و هیکل خود می توانند مدل های مختلف این نوع پوشاک مردانه را خرید کنند به عنوان نمونه آقایان لاغر اندام می توانند شلوار جینی را خرید کننده که کاملا فیت بدنشان باشد علاوه بر این می توانند شلوار راسته خرید کنند چون با پوشیدن این نوع شلوار می توانند بخش بالای و پایینی زانوی بین خود تناسب ایجاد کنند تا پاهای آن ها چاق تر نشان داده شود.

علاوه بر شلوار راسته آقایان لاغر اندام می توانند از شلوار جذب هم استفاده کنند ولی این شلوار ها برای مکان های غیر رسمی مناسب می باشند چون حرکت کردن در آن ها می تواند مشکل باشد.

آقایانی که پاهای پرانتزی دارند به هیچ عنوان نباید سراغ شلوار های جین جذب بروند و باید شلوار های جین راسته را خریداری نمایند. جیب های این نوع شلوار مردانه باید اندازه های متوسطی داشته باشند و فاصله آن ها از هم زیاد باشد. آقایانی که سایز متوسط دارند باید شلوار های راسته جین را خریداری کنند.

قیمت شلوار جین مردانه شیراز در سال 99

قیمت شلوار جین مردانه شیراز در سال 99

قیمت شلوار جین مردانه شیراز در سال 99 بسته به جنس پارچه، مدل و نوع برند متفاوت می باشد ولی به طور کلی قیمت این نوع پوشاک نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و این می تواند نشانه تاثیرات نرخ ارز و تورم روی قیمت باشد.

همان طور که در بالا اشاره کرده ایم مدل شلوار هم می تواند روی قیمت اثر گذار باشد که ما در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • شلوار جین مردانه با پاچه تنگ: در قسمت بالا و ران شلوار حالت مخروطی شکل دارد و قسمت پایین آن چسبان می باشد و همین باعث شده پا باریک تر و کشیده تر شود.
  • شلوار جین فیت و اسکینی مردانه: به طوری طراحی شده است که به راحتی روی پاها فیت می شود و در هنگام خرید آن باید دقت کنید که در آن راحت باشید.
  • شلوار جین راسته: قسمت ران تا مچ آن به صورت یکدست و صاف می باشد و آقایانی که استایل کژوال دارند بهترین گزینه می باشد و با پیراهن های اسپرت و تیشرت می توانید آن را بپوشید.
  • شوار جین مخروطی: قسمت ران آن حالت مخروطی کمی دارد و قسمت پاچه شلوار حالت مستقیم و راسته دارد و به پا هم نمی چسبد.
  • شلوار جین خام: رنگ تیره و سنگینی دارد و در مقایسه با دیگر شلوار ها از پارچه محکمی ساخته شده است.
  • شلوار جین سنگ شور شده: با استفاده از ابزارهای مخصوص و مواد شیمیایی حالت شلوار را سنگ شور یا فرسوده می کنند.
  • شلوار جین اسید شو شده: با استفاده از محصولات سفید کننده، اسید و کلر قسمت های از شلوار را به رنگ سفید تبدیل می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.