مرجع فروش شلوار جین مردانه عمده

مرجع فروش شلوار جین مردانه عمده را در کیفیت درجه یک و مرغوب با قیمت های متفاوت به روش های مختلف به متقاضیان عرضه می نماید.  شلوار جین مردانه یکی از شلوارهای پرطرفدار آقایان می باشد که در رنگ های تیره و روشن تولید و راهی بازار می شود.  قیمت فروش شلوار لی مردانه در برندها و مدل های مختلف متفاوت است.

مرجع فروش شلوار جین مردانه عمده

سایزبندی انواع شلوار جین مردانه

سایزبندی انواع شلوار جین مردانه

سایز بندی انواع شلوار جین مردانه با حرف L و W مشخص می شود و حرف W نشان دهنده دور کمر می باشد و حرف L نشان دهند قد شلوار است و این دو حروف در روی شلوار جین مردانه می باشد که با اعداد نوشته شده است.

به عنوان مثال اگر روی شلوار جین مردانه موردنظر نوشته باشد 34/ 32، عدد 34 نشان دهنده دور کمتر به اینچ می باشد و عدد 32 نیز نشان دهنده قد شلوار به اینچ است.

در هنگام خرید غیرحضوری و آنلاین باید توجه کنید عدد نوشته شده بر روی شلوار دقت کنید که مناسب سایزتان باشد و به سیستم تبدیل سایز شلوار نیز باید مسلط باشید.

هر چند هیچگاه نمی توانید به سایزهای نوشته شده پشت شلوار اعتماد کامل کنید و سیستم سایزبندی در برندهای مختلف متفاوت می باشد.

یکی از ساده ترین برای سایزبندی شلوار این است که یکی از شلوارهای با فرم معمولی خودتان را به صورت کاملا صاف روی یک سطح پهن نمایید و بعد هر یک از اندازه های موردنیاز را متر نمایید.

اندازه شلوار جین مردانه در صورت خرید مستقیم نمی تواند شما را دچار مشکل نماید زیرا به راحتی با تست کردن اندازه موردنظر را انتخاب می کنید ولی در هنگام خرید آنلاین باید به نوشته های طول و عرض نوشته شده بر روی شلوار دقت نمایید تا از انتخاب خود پشیمان نشوید.

فروشگاه عمده شلوار جین مردانه در مشهد

فروشگاه عمده شلوار جین مردانه در مشهد

تولید شلوار مردانه جین خاص در کرج به صورت گسترده در انواع طرح ها و مدل های متنوع مردانه و زنانه در کیفیت عالی با قیمت های گوناگون راهی بازار خرید و فروش می نمایند.

عرضه شلوار جین مردانه از سوی تولیدکنندگان برتر در کرج به صورت عمده در برندهای گوناگون با قیمت های مناسب به متقاضیان انجام می شود.

خرید و فروش شلوار لی مردانه خاص در بازار کرج به روش های سنتی و دیجیتالی از سوی فروشندگان برتر انجام می شود و امروزه این محصولات به راحتی از طریق فروشگاه های مجازی و آنلاین به صورت ویژه در ارزان ترین قیمت ها به مشتری عرضه می شود.

قیمت شلوار  مردانه خاص در جنس ها و برندهای مختلف متفاوت است و نرخ فروش آن بستگی به کیفیت شلوار نیز دارد و در صورت خرید عمده از انواع شلوار جین مردانه خاص می توانید آن را در ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.