قاچاق اسلحه در یخچال صنعتی اتاقی در فضای مجازی خبرساز شد

یخچال در آزمایشگاه یکی از مهمترین تجهیزات است، وظیفه آن نگهداری سیالات و مواد مختلف در یک محیط کنترل شده (فضای سردخانه) است، به گونه ای که هر چه دما کمتر باشد، فعالیت شیمیایی و بیولوژیکی کمتری دارد.

برای دستیابی به این امر لازم است دمای داخلی یخچال کمتر از دمای محیط باشد.

اگرچه شناسایی آن ممکن است ساده باشد، اما وظیفه اصلی یخچال صنعتی اتاقی نگهداری صحیح هر نوع ماده، مایع یا همگن است، به طوری که هنگام انجام آنالیزها، نتایج صحیح را ایجاد کنند.

این عناصر آزمایشگاهی که سهم قابل توجهی در مدیریت و حفاظت از مواد دارند، باید در هر آزمایشگاهی، هرچند کوچک، ضروری و ضروری در نظر گرفته شوند.

باید به یاد داشته باشید که عنصر اصلی کارکرد آن دمای پایین است، بنابراین، شما باید بدانید که چه چیزی برای چیزی که می خواهید نگه دارید، برای انجام کارآمد آن کافی است.

مهم این است که بدانید یک یخچال آزمایشگاهی چگونه به این شکل ساخته شده است، به این ترتیب شما قادر خواهید بود هر یک از عملکردهای آن را شناسایی کنید، قطعات و اجزای آن، با کاربرد آن آشنا شوید.

یخچال آزمایشگاهی از یک اواپراتور تشکیل شده است، همچنین می توانید یک کابینت نگهدارنده را مشاهده کنید که می توانید هر یک از مواد یا نمونه ها را در آن قرار دهید و در نهایت ترموستاتی که به شما امکان کنترل دما و سیستم خنک کننده را می دهد.

معمولاً اواپراتور را می توان در بالای کابینت یخچال پیدا کرد، بدانید که یخچال در حال استفاده است، دمای اواپراتور را زیر 0 درجه سانتیگراد تعیین می کند، اگرچه اگر دمای آن به 5 درجه سانتیگراد تا 30 درجه سانتیگراد برسد، نگران نباشید.

به عبارت دیگر، کابینت فضایی در زیر اواپراتور دارد که می توانید قفسه هایی را برای نگهداری نمونه ها یا مواد در آن قرار دهید.

به عنوان یک قاعده، یخچال آزمایشگاهی ظاهری شبیه به یک یخچال خانگی دارد، بنابراین شناسایی آن و فهمیدن عملکرد آن چندان پیچیده نخواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.