فرش دستباف دست دوم شش متری که متعلق به ناصرالدین شاه بود جهانی شد

الیاف پنبه نرم در برابر لکه و لکه مقاوم نیستند. فرش دستباف دست دوم شش متری ساخته شده از الیاف پنبه اغلب در خانه ها ترجیح داده می شوند زیرا در محدوده مناسب تری نسبت به سایر فرش ها قرار دارند. فرش های نخی به دلیل قابلیت شستشو، به ویژه در اتاق کودک، حمام و آشپزخانه ترجیح داده می شود.

اکثر فرش هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند از الیاف مصنوعی تولید می شوند. الیاف مصنوعی مقرون به صرفه تر از الیاف طبیعی هستند. 4 نوع اصلی الیاف مصنوعی وجود دارد: پلی آمید، پلی پروپیلن، پلی استر و اکریلیک.

انواع الیاف جایگزین در نتیجه ترکیب این چهار نوع الیاف مصنوعی با یکدیگر یا با پنبه، پشم، ویسکوز (نیمه مصنوعی) پدیدار می شوند.

مقاوم بودن در برابر سایش، ساختارهای انعطاف پذیر و رنگ های زنده، پلی آمید را به یکی از محبوب ترین انواع الیاف امروزی تبدیل کرده است. علاوه بر دوام و ماندگاری طولانی، در برابر پر شدن، سایش و پروانه مقاوم است.

فرش های پلی آمید علاوه بر ویژگی های برتر، با قیمت مناسب خود جلب توجه می کنند. تمیز کردن و نگهداری از فرش های تولید شده از الیاف پلی آمید که موفق ترین نوع الیاف در بین الیاف مصنوعی است.

ظاهر خود را به بهترین شکل حفظ می کند و در لکه گیری موفق ترین است بسیار آسان است.بنابراین بیشتر در مناطق تجاری با ترافیک سنگین استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.