صادرات شلوار جین مردانه زیپ دار به افغانستان

یکی از رایج ترین شلوار های مردانه که از محبوبیت زیادی بین مختلف آنها برخوردار است شلوار جین مردانه می باشد. این محصول در انواع مختلف رنگ و طرح های گوناگون به بازار ارائه شده است. شلوار جین مردانه زیپ دار یکی از پرطرفدارترین این محصولات می باشد که علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی به سایر کشورها از جمله افغانستان نیز صادر می شود و می تواند سود بیشتری را نصیب تولیدی های این شلوار و صادرکنندگان آن کند. بنابراین صادرات شلوار جین  زیپ دار مردانه می تواند گزینه مناسبی برای صادرکنندگان پوشاک ایرانی باشد.

صادرات شلوار جین مردانه زیپ دار به افغانستان

مشخصات کیفی شلوار جین مردانه زیپ دار

مشخصات کیفی شلوار جین مردانه زیپ دار

با وجودی که سال ها از ورود شلوار جین به بازار پوشاک می ‌گذرد اما این محصول همچنان در صدر محبوب ‌ترین انواع شلوار مردانه قرار دارد. انواع جدید این محصول در طرح ها و طیف گسترده ای از رنگ های آبی و مشکی به بازار عرضه شده است.

از مشخصات کیفی شلوار جین مردانه زیپ دار می توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد :

  • کیفیت پارچه این شلوار به گونه ای است که نسبت به اشعه ماورای بنفش مقاومت بسیار بالایی دارد و به آسانی تغییر رنگ نمی دهد.
  • این شلوار نسبت به انواع مواد شوینده بسیار مقاوم است و در کوتاه مدت و میان مدت دچار تغییر رنگ نمی شود.
  • میزان تراکم بالای الیاف در این شلوار به گونه‌ای است که مقاومت بالایی در برابر پارگی دارد.
  • نوع زیپ دار این محصول نسبت به شلوار دکمه دار فلزی پرطرفدار می باشد زیرا باز و بسته کردن آن راحت تر است.
  • کیفیت زیپ این شلوار ها بسیار بالا می باشد و در نتیجه فشار و استفاده مکرر دچار خرابی نمی شود.
  • تنوع شلوار جین مردانه زیپ دار امروزی بسیار زیاد است و انواع طرح های این محصول تنوع و حق انتخاب بیشتری را در اختیار خریداران آن قرار می ‌دهد.

قیمت شلوار جین مردانه زیپ دار درجه یک

قیمت شلوار جین مردانه زیپ دار درجه یک

قیمت شلوار زیپ دار جین مردانه درجه یک به علت وارداتی بودن پارچه آن به شدت تحت تاثیر قیمت ارز می باشد. این پارچه مورد نیاز برای دوخت شلوار جین از کشورهایی همچون چین و ترکیه وارد می‌شود و به همین خاطر نوسانات قیمت ارز می‌تواند در قیمت نهایی این شلوار بسیار موثر باشد به طوری که در چند سال اخیر با بالا رفتن قابل توجه قیمت ارز نرخ این شلوار نیز به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است.

برای اطلاع از قیمت شلوار زیپ دار مردانه جین می توانید با فروشنده این محصول ارتباط برقرار کنید و از قیمت روز آن مطلع شوید.

سفارش این محصول به صورت عمده نیز امکان پذیر بوده و با حداقل قیمت ممکن و حاشیه سود پایین در اختیار این خریداران قرار می‌گیرد همچنین صادرات این شلوار به کشورهای همسایه همچون افغانستان در شرایط کنونی از نظر اقتصادی می‌تواند بسیار به صرفه بوده و سود بالایی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.