خرید مستقیم پیراهن مردانه کتان

خرید مستقیم پیراهن مردانه کتان در سایز و رنگ های مختلف توسط سایت ما و با قیمت مناسب انجام می شود. خریداران این نوع پیراهن های مردانه می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و با صرف زمان کمتر، خرید خود را انجام دهند. پیراهن مردانه از نظر جنس پارچه تنوع زیادی دارد. یکی از انواع پارچه هایی که به دلیل ظاهر شکیل در دوخت پیراهن استفاده می شود، کتان است. به همین دلیل خرید و فروش این نوع پیراهن های مردانه همیشه رونق خوبی دارد.
خرید مستقیم پیراهن مردانه کتان

اطلاعاتی درباره پیراهن مردانه کتان

اطلاعاتی درباره پیراهن مردانه کتان امروزه پوشیدن انواع پیراهن کتان در بین آقایانی که به ظاهر خود حساسند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پیراهن های کتان در مدل های مختلفی تولید می شود. رنگ بندی متنوعی دارد و در سه سایز، کوچک، متوسط و بزرگ به بازار عرضه می شود. در دوخت بهترین نوع این پیراهن ها از الیاف خالص و 100 درصد کتان استفاده می شود. برخی از انواع آنها به صورت یقه برگردان و برخی به صورت یقه صاف دوخته می شوند.
همچنین با توجه به سلیقه مشتری، به صورت آستین بلند و آستین کوتاه هم عرضه می شود. شستشوی پیراهن کتان از اهمیت زیادی برخوردار است. بهترین درجه برای شستشو کتان، آب با دمای حداکثر 30 درجه سانتیگراد است. اگر از خشک کن استفاده می کنید بهتر است آن را بر روی حرارت کم تنظیم کنید. از انواع سفید کننده ها جهت تمیزی لباس نباید به هیچ وجه استفاده نمود. چرا که تار و پود لباس را سست و از عمر آن می کاهد.
برای اتوکشی بهتر است دما را بر روی متوسط تنظیم کنید. استفاده از بخار اتو بهتر می تواند به صاف شدن چروک لباس کمک کند. همچنین برای افزایش عمر لباس هرگز آن را برای شستشو و اتوکشی به خشک شویی ندهید.

توزیع انواع پیراهن مردانه کتان

توزیع انواع پیراهن مردانه کتان توزیع پیراهن مردانه کتان در انواع مختلف به صورت عمده با استقبال خوب خریداران روبه رو شده است. در این شیوه از عرضه مدل های متنوعی از پیراهن های کتان با درجه بندی کیفی متفاوت عرضه می شود تا مشتری بتواند برای تامین نیاز خود از قدرت انتخاب بیشتری برخوردار باشد. بازار پیراهن و توزیع آن به سراسر کشور با گسترش فضای مجازی رونق بیشتری گرفته است. بسیاری از فروشگاه های عرضه کننده لباس های مردانه برای تامین نیاز فروشگاهی خود، از توزیع کننده عمده خرید خود را انجام می دهند.
مهمترین مزیت توزیع و فروش به صورت کلی در این است که قیمت تمام شده به دلیل عرضه مستقیم و بی واسطه پایین تر است. لذا صرفه اقتصادی بیشتری برای خریداران بزرگ دارد. از سوی دیگر فروش اینترنتی به ساعت خاصی محدود نیست و مشتری می تواند شبانه روزی برای خرید اقدام کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.