خرید عمده پیراهن مردانه لی

خرید عمده پیراهن مردانه لی با حذف واسطه ها و مستقیم در فروشگاه های غیر حضوری با کیفیت عالی امکان پذیر است. جنس لی این پیراهن و سایز بندی استاندارد توجه بسیاری از مشتریان را به خود معطوف نموده است.خرید عمده و مستقیم ثبات نسبی را در بازار ایجاد کرده است و مشتریان با خاطری آسوده می توانند اقدام به یک خرید با کیفیت و مقرون به صرفه نمایند.   

خرید عمده پیراهن مردانه لی

مشخصات انواع پیراهن مردانه لی

مشخصات انواع پیراهن مردانه لی پیراهن مردانه لی استایل بسیار شیک و زیبایی دارد و اصولا در چند رنگ در بازار موجود است. این پیراهن دارای آستین های بلند است و جنس پیراهن از پارچه لی است که کاملا کشی است و در زمان شستشو قابلیت استفاده با آب گرم را دارد و اغلب در چهار سایز در بازار به مشتریان عرضه می شود. مدیوم، لارج، ایکس لارج، دو ایکس لارج که هر کدام از این سایزها متناسب با فیزیک کاربر طراحی شده است. 

 قسمت جلوی بلواز باز است و با دکمه هایی که با فواصل مشخص دوخته شده است بسته می شود و اغلب دو تا جیب در دوطرف بلوز دوخته شده است که قشنگی بلوز را مضاعف می کند. بلندی بلوز و همچنین بلندی آستین در سایز کاملا استانداردی در نظر گرفته شده است. تن پوش این بلوز در رنگ های مختلف فوق العاده است. این نوع از پیراهن را آقایان می توانند با شلوارهای مختلفی که هارمونی لازم با آن را داشته باشد استفاده کنند .  

قیمت روز پیراهن مردانه لی

قیمت روز پیراهن مردانه لی  پیراهن مردانه لی به صورت عمده و مستقیم و با قیمت خوب و مناسب در بازار به فروش می رسد. اغلب فروشندگان و تولید کنندگان این پوشاک مردانه را در چهار سایز و چندین رنگ آبی و مشکی و خاکستری با کیفیت دوخت عالی روانه بازار می کنند. قیمت عمده و مستقیم این پیراهن موجبات فروش بسیار خوب و قابل توجهی را در بازار برای تولیدکنندگان فراهم نموده است و تعداد بیشتری از مشتریان می توانند اقدام به خرید مقرون به صرفه و با کیفیتی نمایند.

قیمت پیراهن مردانه با توجه به کیفیت خوب و سایز بندی که دارد بسیار مناسب است. خرید پیراهن مردانه لی را شما می توانید در وب سایت به عنوان نمایندگی فعال و معتبر این پوشاک با قیمت عمده و مستقیم و خریداری نمایید. قیمت روز این پوشاک بستگی به هزینه های تولیدی آن نیز دارد مضاف براین قیمت عمده و با حذف واسطه ها به مراتب نسبت به خریدهای جزئی ارجحیت دارد خصوصا برای فروشندگان و مصرف کنندگان اصلی چون کیفیت و قیمت رابطه مستقیمی با هم دارند و این نکته برای آن ها حائز اهمیت است.  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.