خرید عمده پیراهن مردانه جدید

خرید عمده پیراهن مردانه جدید به صورت اینترنتی و یا حضوری انجام می پذیرد. خرید عمده ای هم به نفع فروشنده و هم به سود خریدار است  و خریداران عمده ای هم اغلب مغازه داران و فروشگاه های سطح شهرها می باشند. شرکت های بازرگانی هم از جمله خریداران عمده ای می باشند که این محصول را خریداری می کنند و به دیگر کشورها صادر می کنند. پیراهن مردانه با توجه به جنس و کیفیت و طرحی که بر روی آن پیاده سازی می شود قیمت های متنوعی دارد. 

خرید عمده پیراهن مردانه جدید

مهمترین مشخصه پیراهن مردانه جدید

مهمترین مشخصه پیراهن مردانه جدید پیراهن های مردان دارای جنس های مختلفی هستند

  • جنس نخی که در تابستان استفاده می شود و  دارای آستین هایی کوتاه و بیشتر در رنگ های روشن در بازار موجود می باشد. 
  • اما نمونه هایی که از پلاستیک و نخ تهیه شده اند بیشتر در فصول پاییز استفاده می شوند. این لباس ها دارای آستین های بلند می باشند و  رنگ این لباس ها هم متنوع و اغلب تیره است. 

 یقه  های کلاسیک بیشترین مشتری را دارد  و  با توجه به این که این پیراهن ها چه کارکردی دارند طرحی که بر روی آن پیاده سازی می شود هم متفاوت است . اولین چیزی که مشتری را جذب می کند طرح روی لباس و ظاهر آن است همچنین پیراهن های مردانه به دو نوع رسمی و غیررسمی تقسیم بندی می شوند که پیراهن های رسمی برای مجالس و مهمانی ها و نمونه های غیررسمی برای رفت و آمدهای معمولی استفاده می شود. 

نرخ تولیدی پیراهن مردانه جدید

نرخ تولیدی پیراهن مردانه جدید نرخ تولیدی پیراهن مردانه جدید با توجه به کیفیت و جنس محصول و همچنین طرحی که بر روی آن پیاده سازی می شود متفاوت است. پیراهن های مردانه اغلب به رنگ سفید و یا آبی و نمونه های دیگر می باشند و طرحی که بر روی این محصولات پیاده سازی می شوند اغلب کلاسیک می باشند. جنس لباس های مردانه اغلب نخی است و یا این که از نخ و پلاستیک تولید شده اند.

با توجه به این که لباس رسمی و یا غیررسمی باشد قیمت هم متفاوت است. از مهم ترین مشخصه های لباس  نوع برند آن است. برندهای تاثیر زیادی بر قیمت محصولات می گذارند و محصولات مارک دار قیمت های بیشتری دارند. بعضی از این محصولات در داخل دوخته و تولید می شوند و بعضی دیگر هم از کشورهای دیگر وارد می شوند که نمونه های برند دار خارجی قیمت های چندین برابری دارد. 

برای اطلاع از قیمت پیراهن های مختلف تولیدی می توانید به این سایت مراجعه کنید و با مشاوران تماس بگیرید و قیمت ها را جویا شوید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.