جدیدترین قیمت پیراهن مردانه کتان

پیراهن مردانه کتان بهترین انتخاب برای استایل اسپرت است اما چگونه باید مدل های مختلف تولیدی را با شلوار یا کت ها ست کرد؟ استفاده از پیراهن کتان به واسطه ویژگی های کیفی مختص فصل خاصی نیست. جدیدترین طرح و رنگ های موجود در ویترین فروشگاه ها قیمت و نرخ های متفاوتی دارند که گاهاً خرید آنها مقرون به صرفه نیست. برای سفارش عمده این مدل پیراهن های پرطرفدار بهترین راهکار چیست؟

جدیدترین قیمت پیراهن مردانه کتان

کیفیت انواع پیراهن مردانه کتان

کیفیت انواع پیراهن مردانه کتان پیراهن کتان مدل هایی دوخته شده از الیاف کتانی خالص یا ترکیب شده با پلی استر عستند که همگی دارای کیفیت منحصر به فردی هستند. علت استفاده از الیاف مصنوعی پلی استر برای جلوگیری از چروک شدن این پیراهن ها و امکان اتو کردن آسانتر آنها است. از سوی دیگر نوع و کیفیت دوخت انواع پیراهن مردانه عامل مهمی در تضمین کیفیت و زیبا شدن استایل آقایان است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. عرض شانه، بلندی آستین و قد، نوع دکمه و حتی ظرافت دوخت یقه از مواردی هستند که هنگام خرید این پیراهن ها باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند. چند مدل از انواع پیراهن مردانه کتان پرطرفدار در بین آقایان ایرانی عبارتند از:

  • پیراهن کتان ساده: برای استایل اسپرت و غیررسمی مناسب هستند. پوشیدن شلوار جین و کت های تک ساده یا راه راه بهترین انتخاب برای این مدل پیراهن ها هستند.
  • پیراهن کتان با طرح سنتی: مدل هایی با اشاعر برخی شاعران ایرانی یا جملات خاص را شامل می شوند که در بین جوانان و برای استایل های تابستاتی طرفداران زیادی دارند.
  • پیراهن کتان دو جیب مردانه: پرطرفدارترین طرح این محصولات با دو جیب کوچک و دکمه های ریز است. رنگ های سبز یشمی، خاکی و کرمی سه نمونه از پرفروش ترین این پیراهن ها هستند.

خرید ارزان پیراهن مردانه کتان

خرید ارزان پیراهن مردانه کتان با توجه به گستردگی واردات انواع پیراهن مردانه از کشورهای چین و ترکیه، کیفیت تولیدات داخلی با هدف کسب سهم‌ بازار فروش توسط برندهای داخلی رو به افزایش است. تولید کنندگان داخلی با استفاده از پارچه های مرغوب و طراحی پیراهن هایی متناسب با نیاز مصرف کنندگان توانسته اند، محصولاتی با قیمت مناسب تر عرضه کنند. در این بین خریداران عمده سهم مهمی در ثبات قیمت ها و عرضه جدیدترین تولیدات به دست مشتریان را دارند. برای این‌ منظور خرید پیراهن عمده به صورت مستقیم از تامین کننده بهترین راهکار است. کاهش قیمت ها و سفارش با تیراژ زیاد می تواند به کاهش قیمت و افزایش حاشیه سود منجر شود. برای این منظور و تامین جدیدترین تولیدات در این زمینه، مشاوران این مرکز آماده همکاری با خریداران عمده در سراسر کشور هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.