تولید کنندگان پیراهن مردانه لی کاغذی

پیراهن مردانه لی نمونه منحصر به فردی از پیراهن های موجود است که طرفداران خاص خود را به ویژه در بین قشر جوان دارد. این پارچه ها عمدتا به رنگ آبی بوده که در طیفی از رنگ های مختلف آبی تیره تا روشن تولید می شود. تولید کنندگان بر اساس میزان عرضه و تقاضای و میزان فروش هر رنگ اقدام به تولید و عرضه این منسوجات به بازار فروش می نمایند. 

تولید کنندگان پیراهن مردانه لی کاغذی

کیفیت انواع پیراهن مردانه لی

کیفیت انواع پیراهن مردانه لی البسه تهیه شده از پارچه لی بخشی از دنیای مد و فشن را به خود اختصاص می دهد. از این پارچه ها برای هر دو گروه خانم ها و آقایان البسه مختلفی تهیه می شود که انواع پیراهن مردانه نمونه ای از پر فروش ترین آنها به شمار می رود.

یکی از عواملی که سبب کیفیت بالای این پیراهن ها شده است نوع الیاف تشکیل دهنده آنها می باشد. مثلا پشم و کتان دو نمونه از الیاف طبیعی هستند که به این منظور به کار می روند. این الیاف از کیفیت بالایی برخوردار بوده و طول عمر زیادی به این البسه می بخشند.

امروزه نمونه های سبک تری نیز از پیراهن لی مردانه دوخته می شود که کشی بوده و برخی از آنها بسیار سبک و اصطلاحا کاغذی می باشند. این مدل ها مناسب استفاده در فصل تابستان بوده و همان طور که ذکر شد از وزن کمی برخوردار هستند. بنابراین کسانی که تمایل به استفاده از لباس های سبک دارند می توانند انواع پیراهن های لی کاغذی را خریداری کرده و به تن کنند.

یکی از خریداران عمده پارچه لی تولید کنندگان پیراهن مردانه هستند که این منسوجات را به صورت طاقه ای خریداری کرده و در تیراژ های بالا اقدام به دوخت این البسه می نمایند. به این ترتیب این پوشاک پر مصرف مردانه در تعداد زیاد دوخته شده و با تنوع طرح و رنگ روانه بازار های فروش می شود.

قیمت روز پیراهن مردانه لی کاغذی

قیمت روز پیراهن مردانه لی کاغذی پیراهن یکی از البسه پر استفاده در بین آقایان می باشد که با استفاده از پارچه های متنوع تولید شده و به فروش می رسد. بر این اساس قیمت پیراهن تابعی از یک سری فاکتور های مهمی است که عبارتند از:

  • قیمت خرید پارچه لی کاغذی
  • مقدار خرید و هزینه تمام شده تولید
  • میزان عرضه و تقاضای بازار 
  • کیفیت و نوع دوخت و برند تولید کننده

هر یک از عوامل نام برده شده تاثیر به سزایی در تخمین نرخ نهایی پیراهن دارد. به عنوان مثال در صورتی که قیمت خرید پارچه اولیه افزایش یابد تولید کننده ناگزیر است هزینه بیشتری را جهت خرید پارچه مورد نیاز صرف نماید. به این ترتیب قیمت هر پیراهن نیز متعاقب آن با افزایش روبرو خواهد شد.  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.