تولید کننده پیراهن مردانه عمده

امروزه انواع پیراهن های مردانه با رنگ و طرح های مختلف در کارخانجات زیادی تولید می شوند. بسیاری از این کارخانه ها به عنوان کارخانه تولید کننده پیراهن مردانه عمده باکیفیت و عالی، در ایران به فعالیت می پردازند. دلیل ارائه این پیراهن های ایرانی با کبفبت بالا، وجود رقابت تنگاتنگ در حوزه تولید می باشد. از این رو تمام اجناس هم از پارچه های جنس خوب تولید شده اند و هم دارای قیمت مناسبی می باشند که توسط تولید کنندگان قیمت گذاری می شوند. 

تولید کننده پیراهن مردانه عمده

عوامل موثر در کیفی پیراهن

عوامل موثر در کیفی پیراهن از عوامل موثر در کیفیت پیراهن می توان به نوع پارچه آن اشاره نمود. همچنین ظرافت نخ‌ ها در پیراهن مردانه از اهمیت بالایی برخوردار است. حجم نخ بر کیفیت پارچه و سبک و سنگین بودن آن تاثیر زیادی دارد. در مورد ظرافت نخ باید بدانیم با افزایش حجم نخ پوشانندگی پیراهن بالا می‌رود. هرچقدر نخ استفاده شده در پارچه پیراهن ظریف ‌تر باشد، پارچه پیراهن بافت صاف ‌تر و نرم ‌تری خواهد داشت.

علاوه بر این، تراکم پارچه پیراهن بر خواص فیزیکی پارچه از جمله وزن، استحکام، چروک پذیری، میزان عبور هوا و پوشانندگی پارچه پیراهن تأثیر به سزایی دارد. 

همانطور که واضح است جنس پارچه پیراهن بر تمام ویژگی‌ هایی که در بالا از آن‌ ها صحبت کردیم تاثیر می‌گذارد. جنس نخ به کار رفته شده در پارچه بر صافی و زبری پارچه اثر می‌گذارد.

به طور مثال پارچه های پلی استر به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی در آن خیلی کم دچار چروک شدگی می‌ گردد. پارچه های پشمی گرم و لطیف و معمولا ضد حساسیت هستند. پارچه‌ های کتانی به خاطر الیاف به کار برده شده در آن برعکس پارچه‌ های پلی ‌استر خیلی زود چروک می ‌شود. پارچه ‌های نایلونی هم انواعی از پارچه با فرم و ساختار قوی هستند که کمتر چروک می ‌شوند.

قیمت پیراهن عمده مردانه جین

قیمت پیراهن عمده مردانه جین در نهایت می توان بیان کرد که قیمت پیراهن جین مردانه با توجه به کیفیت پارچه جین آن ها مشخص می شود. قابل ذکر است بدانید، برخی از پارچه ها وارداتی هستند که از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. در این صورت، تاثیر مستقیمی بر قیمت پیراهن خواهند گذاشت. 

معمولا پیراهن هایی که از پارچه های جین ایرانی تولید می شوند دارای قیمت مناسب تری هستند. از این رو خریداران برای سود بیشتر انواع پیراهن های مردانه را به صورت عمده و مستقیم از تولید کننده خریداری می کنند. 

در خرید مستقیم از تولید کننده، به دلیل حذف واسطه گران قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند. همچنین خریداران عمده به دلیل حجم بالا خریدی که دارند، در برخی موارد می توانند از تولید کنندگان و یا فروشندگان، تخفیفات ویژه ای دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.