تولیدی بزرگ پیراهن مردانه ارزان

تولیدی پیراهن مردانه ارزان ، انواع متنوع این پوشاک را در طرح و مدل های مختلف ارائه می کند. این تولیدی ها با خرید کلی و عمده پارچه و سایر متعلقات پیراهن مردانه، اقدام به دوخت آن می کنند. نوع پارچه، طرح و مدل آن، تورم بازار، واردات از دبگر عوامل در نوسان قیمت پیراهن مردانه هستند. تولیدی های بزرگ پیراهن مردانه، با خرید پارچه هایی با کیفیت مناسب و مدل های مناسب در بسته بندی های ساده، اقدام به تولید ارزان می‌کنند.

تولیدی بزرگ پیراهن مردانه ارزان

مشخصات انواع پیراهن مردانه ارزان

مشخصات انواع پیراهن مردانه ارزان پیراهن مردانه، از  پر مصرف ترین اقلام پوشاک آقایان است که در کمد هر مردی، چند مدل از این پیراهن ها قابل مشاهده است. پیراهن های مردانه دارای مدل و طرح های مختلفی هستند که به راحتی می توان با هر تیپ و استایلی از آن استفاده کرد. با پوشیدن پیراهن های فیت و اندامی با شلوارهای جین می توان از تیپ اسپرت لذت برد یا با پوشیدن پیراهن همراه با کت و شلوار، از یک تیپ رسمی و مجلسی بهره گرفت.

پیراهن ها نیز همچون دیگر پوشاک دارای قیمت های مختلفی از ارزان تا بسیار گران دارند. اصلی ترین عامل تعیین کننده قیمت پیراهن ها، پارچه آن است. پارچه های مختلفی در تولید پیراهن مردانه به کار می رود که تترون نخی، کتان و کنف ، پارچه هایی با الیاف طبیعی هستند. این پارچه ها بسیار لطیف و خنک بوده و به راحتی اتو می شوند. باید گفت این پیراهن ها زیاد هم چروک می شوند.

پارچه های پیراهنی از تار و پود تشکیل شده اند که این نخ ها معمولا از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی بافت پارچه را تشکیل می دهند. نخ پنبه، پلی استر، ویکوز، لاکرا و … در تولید پارچه استفاده می شوند که پارچه های تترون، ترگال، کتان، کنف، جین، لنین و … را تولید می کنند. 

مشخصات پیراهن مردانه ارزان:

پیراهن های مردانه ارزان از فروش خوبی هم برخوردار هستند و به عنوان، کادو، هدیه و سوغات و استفاده روزمره بسیار استفاده می شوند. پارچه این پیراهن ها دارای تنوع رنگی بسیار بوده و از الیاف مصنوعی با ترکیب الیاف طبیعی تولید شده اند. مدل این پیراهن ها ساده بوده و گاها فاقد جیب بوده و از تعداد برش و جزئیات کمتری برخوردارند. باید گفت این پیراهن ها در برابر شستشو و اتو کشی مقاومت خوبی داشته و در مقایسه با قیمت ارزان شان دوام خوبی هم دارند.

مرکز توزیع پیراهن مردانه ارزان

مرکز توزیع پیراهن مردانه ارزان توزیع پیراهن مردانه ارزان توسط پخش کنندگان تولیدی ها انجام می شود و محصولات آن ها را می توان در مراکز عرضه لباس آقایان و بوتیک های سراسر شهر ها مشاهده کرد. مراکز توزیع پیراهن مردانه به صورت اینترنتی هم فعالیت می کنند، این مراکز انواع پیراهن های داخلی و وارداتی ارزان قیمت را در فروشگاه های سطح کشور توزیع می کنند. پیراهن مردانه ارزان فروش بالایی داشته و مراکز زیادی در زمینه توزیع این پوشاک فعال هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.