تولیدی بافت مردانه چند رنگ دستباف در اصفهان

بافت مردانه چند رنگ یکی از زیباترین و گرم ترین لباس های مردانه است که با در کنار هم قرار گرفتن چند رنگ مکمل و یا متضاد جلوه ی خاصی به اندام مردانه می دهد. برخی از انواع بافت مردانه را می توان با مانتوهای بافت زنانه ست کرد. بافت مردانه با کیفیت درجه ۱ در برابر شست و شو مقاوم است و در هنگام شست و شو و یا قرار گرفتن در معرض حرارت تغییر سایز نمی دهد و بافت زیبا و جذاب و رنگ آن از بین نمی رود، شل و افتاده نمی شود.

تولیدی بافت مردانه چند رنگ دستباف در اصفهان

طرح های زیبای بافت مردانه چند رنگ دستباف

طرح های زیبای بافت مردانه چند رنگ دستباف بافت مردانه دستباف، نسبت به بافت هایی که با ماشین و به صورت صنعتی بافته شده اند مقاوم تر هستند و به همین دلیل قیمت بالاتری دارند. 

این بافت ها علاوه بر داشتن رنگ های زیبا و متنوع، طرح های خیلی گوناگون و زیبایی نیز دارند، برخی از آن ها جلو بسته و برخی دیگر جلوباز هستند. بافت های جلو بسته را معمولا بدون پیراهن و بافت های جلوباز را با پیراهن می پوشند.برخی از بافت های جلوبسته دارای دکمه ی نما هستند که باز و بسته نمی شوند و فقط به دلیل زیبایی بیشتر روی بافت قرار گرفته اند.

مدل های مختلف بافت از نظر طرح نیز قابل دسته بندی هستند، برخی از مدل ها طرح هایی دارند که همرنگ لباس است اما بافت متفاوتی دارد برای مثال طرح برجسته تر از سایر قسمت ها بافته شده است، نمونه های لوزی و تیغ ماهی از جمله این بافت هاست، برخی از بافت ها به صورت گیسو شکل نیز موجود هستند که نمای کار را زیباتر می کنند. برخی دیگر دارای طرح های برجسته و با رنگ متفاوت هستند و در برخی دیگر طرح برجسته نیست و فقط رنگ طرح ها با رنگ زمینه بافت متفاوت است.

یقه بافت های مردانه نیز در طرح و مدل آن تفاوت هایی ایجاد می کند، برای مثال بعضی از بافت ها دارای یقه ایستاده و برخی دیگر دارای یقه گرد و یا هفت هستند، یقه اسکی، یقه ای است که باعث می شود علاوه بر بدن، گردن هم کاملا گرم بماند و می توان آن را از انواع یقه های ایستاده دانست. 

فروشنده بافت مردانه رنگی در اصفهان

فروشنده بافت مردانه رنگی در اصفهان اگر به دنبال خرید بافت مردانه رنگی با طرح های زیبا و کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، آن را از فروشندگان با تجربه و شناخته شده در این زمینه خریداری نمایید. فروشنده بافت مردانه باید با انواع بافت ها آشنایی کامل داشته باشد و بهترین نوع بافت را به خوبی بشناسد تا بتواند آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.