تولیدی انواع پیراهن مردانه کتان

پیراهن مردانه کتان یکی از لباس های غیر رسمی و راحت برای آقایان شیک پوش و با سلیقه است که دارای تنوع طرح و مدل همچنین رنگبندی های متفاوتی است. این پوشش شیک و زیبای آقایان توسط شرکت های تولیدی متعددی که در زمینه تولید  پیراهن مردانه فعالیت می کنند، با استفاده از بهترین پارچه کتان و بکار گیری بهترین طراحان پوشاک مردانه همچنین بهره گیری از نیروی انسانی ماهر برای دوخت این پیراهن، تولید می شود.

تولیدی انواع پیراهن مردانه کتان

شرایط شستشوی پیراهن مردانه کتان

شرایط شستشوی پیراهن مردانه کتان همانطور که می دانید پارچه کتان از الیاف طبیعی کتان تهیه می شود. به همین منظور پیراهن کتان، لباسی خنک، سبک و راحت با جذب بالای آب، دوام و ماندگاری بالا است.

ماندگاری پیراهن کتان مردانه به نوع مراقبت شما از این پیراهن بخصوص هنگام شستشو بستگی دارد.

برای شستشوی پیراهن کتان از آب ولرم باید استفاده کرد. درصورتی که این لباس با ماشین لباسشویی شسته می شود، از خشک کردن این پیراهن با دمای بالا و دور تند لباسشویی باید جلوگیری شود.

در صورتی که این پیراهن با دست شسته می شود، بهتر است آب آن را کاملا نگرفته و از چلاندن این پیراهن خودداری کنید. پیراهن کتان را هرگز در نور مستقیم خورشید خشک نکنید.

اگر پیراهن کتان لکه دار شده است، بهتر است قبل از شستشو لکه ها را با مواد طبیعی مانند سرکه و نمک برطرف نموده و سپس اقدام به شستشوی کل لباس شود.

از شستن این پیراهن با مواد سفید کننده باید جلوگیری کرد. ممکن است لباس شما تغییر رنگ داده و کیفیت خود را از دست دهد.

پیراهن کتان تقریبا ضخیم و پارچه آن قدری خشک است، بهتر است از در مرحله پایانی شستشو از نرم کننده برای این لباس استفاده کرد.

بازار فروش پیراهن مردانه کتان

بازار فروش پیراهن مردانه کتان پیراهن مردانه به دلیل ویژگی های خاص دارای طرفداران زیادی است. اکثر آقایان شیک پوش و با سلیقه پیراهن کتان را در کنار سایر پیراهن های خود دارند. به همین دلیل تقاضا برای خرید این پیراهن بسیار بالا بوده و بازار فروش پر رونقی دارد. .

همه این عوامل دلیلی است بر اینکه تولیدی های پیراهن مردانه از پارچه کتان بیشترین بهره را برای دوخت لباس مردانه ببرند. پیراهن مردانه تولید شده در جدیدترین طرح ها و مدل ها برای ارائه به بازار فروش در اختیار بازارهای مختلف قرار می گیرد.

فروش پیراهن عمده به بازار های  مختلف به قیمت تولیدی صورت می گیرد. خریداران عمده درصورتی که قصد خرید مطمئن و ارزان قیمت پیراهن کتان مردانه را دارند، باید به عرضه کنندگان مستقیم این محصول مراجعه کنند.

خرید این پیراهن به صورت غیر حضوری از طریق فروشگاه های آنلاین نیز امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.