توزیع شلوار جین مردانه شیک قیمت مناسب

شلوار جین مردانه از جمله کالاهایی می باشد که به خاطر ظاهر زیبا و جذاب خود می توان هر لباسی را به سادگی با آنها ست نمود. جذابیت فوق العاده ای را به مصرف کننده منتقل ساخته و بسیار چشم نواز خواهد بود. طرح های زیاد این کالا، قدرت انتخاب را به مشتری خود می دهد. توزیع شلوار جین مردانه شیک قیمت مناسب، سبب شده است تا علاقه مندان زیادی مشتاق به بهره برداری از این شلوار های دوست داشتنی باشند.

توزیع شلوار جین مردانه شیک قیمت مناسب

مدل های شیک شلوار جین مردانه

مدل های شیک شلوار جین مردانه انواع مدل های شیک شلوار جین مردانه، به صورت کشی، فاق کوتاه، فاق بلند، دم پا گشاد، دم پا تنگ، هاشور خورده و ساده، روانه بازار هدف می شود تا پاسخ گوی کاملی برای نیاز های مردم باشد. رنگ بندی های متنوع آبی آسمانی و نفتی، سفید آبی، سفید روشن، مشکلی متالیک و ساده، دودی، طوسی، خاکستری، بادمجانی و نقره ای می باشد.

ظاهر درخشان و دلربایی که شلوار های جین دارند، منجر می شود که بتوان هر تیپی را با آنها ست نمود. به علاوه پوشیدن آنها به تنهایی می تواند چشم هر بیننده ای را در نگاه اول به سمت خود جلب نموده و او را به تمجید وا دارد.

مناسب برای انجام فعالیت های روزانه، دور همی های خانوادگی و گردش های دوستانه بوده تا آزادی عمل کاملی را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. لکه های به وجود آمده بر روی آن، به سادگی توسط ماشین های خشک شویی، لباس شویی و به صورت دستی، قابل شستشو می باشد و به همان کیفیت ممتاز اولیه خود باز می گردد.

حشرات و آفات خسارت زا، توانی برای نفوذ به بافت یکدست کالا را نخواهند داشت. تار و پود ضخیمی داشته که می تواند مانع از عبور جریان هوای سرد در داخل بدن فرد شود. زیبا و درخشان بوده و دوست داشتنی می باشد.

شرکت تولیدی شلوار جین مردانه شیک

شرکت تولیدی شلوار جین مردانه شیک شرکت تولیدی شلوار مردانه جین شیک، همواره از بهترین مواد اولیه پارچه های دنیم در طراحی محصولات خود بهره برداری می نماید. این موضوع باعث می شود تا در اثر تابش پر توهای موج کوتاه خورشید، بارش باران های فصلی و موارد مشابه، هیچ گونه تغییر ماهیتی در بافت یکدست کالا به وجود نیاید.

پارچه ها ضد حساسیت بوده تا از بروز التهاب های پوستی، جوش و آکنه و واکنش های آلرژیکی ممانعت نماید. بافت یکدستی داشته و فاقد هر گونه زائده های اضافی بر روی خود خواهد بود.

دارای دو جیب بزرگ در جلو و پشت می باشد. یک جیب کوچک نیز معمولا در کنار جیب بزرگ سمت چپ برای نگهداری سکه و اقلام مشابه تعبیه شده است که برگرفته از فرهنگ قدیمی این شلوار های جذاب می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.