باند کشی خود چسب درمان سریع برای درد های سیاتیک

نوارها باید موازی با فیبرهای عضلانی قرار گیرند. رنگ ها بر اثر تحریک کننده و آرامش بخش بازی می کنند. کینیسیوتیپ ها برای یک بار استفاده هستند. هنگام استفاده از باندها برای بیمار با پوست بیش از حد حساس باید بسیار مراقب باشید.

از آنجا که اگرچه باند کشی خود چسب با مواد غیر تهاجمی ساخته شده‌اند، افرادی که پوست بسیار حساسی دارند ممکن است در اثر چسب یا فشار ساده نوار روی پوست دچار سوزش شوند.

نوار مشکی و آبی اثر آرامش بخشی روی عضله دارد که به گردش خون کمک می کند. جهت انتخاب شده برای باند، روش عمل آن را تعیین می کند: از عضله تا انتها (در جهت انقباض عضله) و در نتیجه یک اثر و عمل تقویت کننده به دست می آید.

اگر نوار را به درستی از ماهیچه تا نقطه مبدا قرار دهید، احساس آرامش خواهید داشت. بسته به اهداف انتخاب شده، می توان در نظر گرفت که انواع مختلف نوارهای کینزیوتیپ برای تسکین، حمایت و حفاظت عضلانی رباط های مختلف لنفاوی استفاده می شود.

موقعیت بسته به کاربری که ما تصمیم گرفته ایم به آن بدهیم متفاوت خواهد بود، نوع مختلف ابزار نیز با کشش باند متفاوت خواهد بود. به لطف کل محدوده کینزیوتیپ که Girodmedical به شما ارائه می دهد، می توانید تکنیک های مختلف را ترکیب کنید.

باندهای فیزیوتراپی برای همه در نظر گرفته شده است. این را می توان برای بزرگسالان، کودکان، نوزادان، ورزشکاران، زنان باردار اعمال کرد. انواع باندهایی وجود دارد که مخصوص حیوانات، مخصوصاً برای اسب ها و سگ های مسابقه ایجاد شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.