بازرگانی پخش شلوار جین مردانه خاص

شلوار جین یک پوشاک دوست داشتنی و در عین حال چهار فصل و راحت است، که اکثر افراد به پوشیدن آن علاقه دارند. بخصوص آقایان که با این شلوار ها حس خیلی خوبی خواهند داشت، چرا که آن ها را شیک پوش و جذاب نشان می دهد. این شلوار در مدل های بسیار متنوعی تولید و به بازار عرضه می گردد. شرکت بازرگانی پخش و توزیع شلوار جین مردانه خاص، جدید ترین مدل های آن را به خریداران ارائه می دهد.

بازرگانی پخش شلوار جین مردانه خاص

زیباترین انواع شلوار جین مردانه خاص

زیباترین انواع شلوار جین مردانه خاص شلوار لی یا جین، لباسی است که هیچ گاه از مد نمی افد و قدیمی نمی شود. البته شاید یک مدل خاص از آن بعد از چند سال دمده شود، اما شلوار های ساده جین همیشه طرفدار دارند.

اما همه روزه طرح ها و مدلهای متنوع و جدیدی از این محصولات تولید و به بازار عرضه می شود. در این میان زیباترین انواع شلوار های جین مردانه خاص و شیک شامل موارد زیر است:

  • شلوار راسته تنگ: لنگه های این شلوار به صورت یکدست از بالا تا پایین برش خورده و دوخته می شود. به طوری که متناسب با اندام فرد است.
  • شلوار راسته گشاد: این مدل مانند مدل قبلی است، با این تفاوت که لنگه های آن گشادتر از حد معمول می باشد.
  • شلوار دمپا گشاد: قسمت انتهایی و دمپای لنگه های این شلوارها گشاد تر از حد بوده و با افتادن بر روی کفش زیبایی خاصی به آن می بخشد.
  • شلوار دمپا تنگ: این مدل برعکس مدل قبلی است و طرفدارا خاص خود را دارد.
  • شلوار جذب: این شلوار تنگ و چسبان است. بیشتر از پارچه ای که حالت کشسانی داشته باشد برای دوخت آن استفاده می شود.
  • شلوار جین بوی فرند: این مدل خاص با فاق بلند دوخته می شود، لنگه آن هم به صورت پاکتی است.
  • شلوار جین اسلیم: این مدل از شلوار کاملا تنگ است، فقط قسمت ساق پای آن کمی گشاد می باشد.

تولیدی بزرگ شلوار جین مردانه خاص

تولیدی بزرگ شلوار جین مردانه خاص آقایانی که دوست دارند همیشه شیک پوش باشند، بهتر است با در نظر گرفتن استایل بدن خود دست به انتخاب یک شلوار جین مناسب بزنند و برای ست کردن آن هم نهایت دقت خود را به کار بگیرند.

بزرگ ترین مراکز تولیدی شلوار مردانه جین، با استفاده از پارچه لی، مدل های خاص و جدید این شلوار ها را در تعداد بالایی تولید کرده و سپس از طریق مراکز پخش کننده به تمام بازار های سطح کشور ارسال می نمایند و آن ها را به دست مصرف کنندگان می رسانند.

مراجع پخش شلوار جین، این محصولات را به صورت عمده از تولید کننده ها خریداری می کنند، سپس به صورت کلی یا تکی با سود بسیار کمی به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.