بازار فروش پیراهن مردانه چهارخانه

پیراهن مهمترین لباس مردانه به شمار می رود که در طرح و رنگ و سایزهای مختلف طراحی و دوخته می شود. پیراهن مردانه چهارخانه جز بهترین ها بوده که با ظاهر زیبا و جنس بادوام خود می تواند هر سلیقه ای را به خوبی پوشش دهد. این لباس جنسی نازک و ضخیم دارد تا برای فصول مختلف استفاده شود. بالا رفتن سطح تقاضا باعث شده تا بازار فروش رونق زیادی پیدا کند و این منسوجات به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برسد. 

بازار فروش پیراهن مردانه چهارخانه

اطلاعاتی درباره ویژگی پیراهن مردانه

اطلاعاتی درباره ویژگی پیراهن مردانه تولید پیراهن مردانه چهارخانه با بهترین پارچه ها باعث شده تا این منسوجات سطح کیفی بالا داشته باشند‌. این لباس دارای ویژگی های منحصر به فرد بوده که باعث تمایز و برتری آن نسبت به نمونه های دیگر می شود. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • این لباس دارای رنگی ثابت است که در زمان شست و شو با مواد شوینده دچار افت کیفیت و تغییر رنگ نمی شود.
  • جنس آنها دارای ضخلمت های مختلف است که برای تابستان نازک و خنک و برای زمستان ضخیم و گرم انتخاب می شود. 
  • تاروپود این لباس را الیاف طبیعی تشکیل می دهند که بسیار نرم و لطیف هستند و به دلیل ضد حساسیت بودن پوست را اذیت نمی کنند. 
  • از دیگر ویژگی ها می توان به وزن سبک اشاره کرد که روی بدن احساس سنگینی نمی کنید. 
  • تنوع طرح و رنگ در آنها بالا بوده و به راحتی با لباس های دیگر ست می شود. 

قیمت روز پیراهن مردانه چهارخانه

قیمت روز پیراهن مردانه چهارخانه قیمت پیراهن مردانه چهارخانه روزانه در حال تغییر و نوسان است که مهمترین عامل آن را نرخ مواد اولیه و تورم و کیفیت معرفی می کنند. این نرخ متاثر از قیمت مواد سازنده آن می باشد. این دو با یکدیگر رابطه مستقیم دارند و در صورت افزایش قیمت یکی از آن ها، قیمت دیگری نیز بالا می رود. هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر دوام و ماندگاری بیشتر ارزش بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد.

این قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان به شرکت سازنده این محصول اشاره کرد. شرکت های تولید کننده این کالا برای بالا بردن اعتبار خود و معرفی برند خود به مشتریان عزیز از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در ساخت محصولات خود استفاده می کنند که این بر قیمت گذاری این محصولات تاثیر بسزایی دارد.

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت این کالا در بازار موثر می باشد، مقاومت فیزیکی این محصول است. میزان مقاومت و قیمت این محصولات با یکدیگر رابطه ایی مستقیم و پی در پی دارند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.