بازار عرضه شلوار جین مردانه کشی

شلوار جین مردانه کشی یکی از بهترین نمونه های تولید شده در زمینه پوشاک است و بازار خرید و فروش در این مورد بسیار پر رونق است. بازار عرضه شلوار جین کشی مردانه در سراسر کشور موجود است و همه افراد می توانند آن را تهیه کنند. عرضه این جنس با بهترین کیفیت و رنگ بندی و سایز بندیهمراه است که مطابق با سلیقه تمانی افراد در هر سنی پیر یا جوان است.

بازار عرضه شلوار جین مردانه کشی

طرح های پرطرفدار شلوار جین مردانه کشی

طرح های پرطرفدار شلوار جین مردانه کشی شلوار جین از گذشته بوده و همیشه مد روز است. طرفداران این محصول را به خاطر طرح های جذاب و زیبایی که دارد پسندیده اند و شلوار جین کشی پوششی آسان است چون به راحتی می توان نشست و برخاست کرد و به علت کشسان بوده به پا یا کمر فشاری وارد نمی شود. طرح های پر طرفدار شلوار جین کشی مردانه با تنوع بالایی در بازار مشاهده می شود که چند مورد از آن را به طور خلاصه وار توضیح می دهیم. 

  • شلوار جین کشی اسلش از نمونه های شیک و مجلسی در عین حال راحتی این کار است که اغلب جوانان یک نمونه از این کار را در کمد لباس هایشان دارند. 
  • شلوار جین کشی شش جیب از بهترین و زیباترین مدل و طرح است که با جیب های متعددی که دارد فرد از به همراه داشتن جیب مبرا می گردد. 
  • نمونه دیگری که در این محصول موجود است شلوار لوله تفنگی است که تنگ و کشی می باشد و طرفداران زیادی دارد. 
  • شلوار های پاچه گشاد جین مردانه کشی نیز یکی از نمونه های زیبایی است که در این حوضه تولید شده و به تعداد بالا در بین خریداران توزیع می گردد. 

طراحی و دوخت این شلوارها بسیار زیبا است و از مدرن ترین طرح ها برای دوخت آن استفاده شده است. جنس این محصول بسیار مقاوم و با دوام است که ماندگاری بالایی دارد و سایش پذیر نمی باشد. 

قیمت شلوار جین مردانه کشی خارجی

قیمت شلوار جین مردانه کشی خارجی شلوار جین مردانه در دو نوع تولید داخلی و خارجی می باشد که هر کدام با قیمت های متنوعی به مشتری عرضه می گردد زیرا معیار های که بر روی قیمت اثر دارد کمی متفاوت از همدیگر می باشد که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم. 

  • کیفیت و جنس یا طراحی دوخت از مهمترین ملاک برای قیمت گذاری بر روی شلوار جین مردانه کشی خارجی است.
  • واردات این جنس هزینه های متنوعی همچون گمرک و حمل و نقل دارد به همین علت قیمت آن کمی بیشتر است. 
  • قیمت شلوار مردانه خارجی بستگی به نوع مواد اولیه و تولیدات و همچنین بسته به خرید و تقاضا از سوی مردم دارد.

برای خرید از این جنس های زیبا و متنوع می توانید به سایت فروش این کالا مراجعه نموده و نمونه های زیبای خود را با هر رنگ و سایزی که دوست دارید به صورت عمده و تکی خریداری کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.